Оголошення - Підприємство реалізує яйця інкубаційні РОСС 308, курчата добові РОСС 308, каченята кросу МУЛАРД

› Пропозиція
Підприємство реалізує яйця інкубаційні РОСС 308, курчата добові РОСС 308, каченята кросу МУЛАРД

Фірма реалізує зі своїх ферм, а також з інкубатору в Польщі:
1. Яйця інкубаційні РОСС 308
2. Курчата добові РОСС 308

РОСС 308 – найбільш ефективний крос для відгодівлі на Україні. Він є результатом генетичного добору (гібрид) і характеризується:
• високим добовим приростом живої ваги в процесі годівлі,
• високою виживаністю,
• високою продуктивністю забою,
• дуже високим опором птиці до хвороб.
Найсучасніші методи утримування батьківських стад, а також вакцинація найвищої якості вакциною надає курчатам з наших ферм дуже високого імунітету, що підтверджено багатьма ветеринарними лабораторіями на Україні. Для перевезення курчат використовуємо найсучасніші автомобілі з повним контролем клімату (температура, обмін повітря та контроль вологості), завдяки чому при 48 годинному перевезенні курчат виживає становить практично 100%. Тому, ми в змозі доставити курчата найвищої якості до будь-якої точки в Україні. Всі курчата, що ми продаємо, додатково вакциновані від:
• ND – хвороби Ньюкасла,
• IB - інфекційного бронхіту,
що забезпечує їх високу збереженість.

3. Каченята кросу МУЛАРД

МУЛАРД – є результатом генетичного добору (поєднання мускусної качки з пекінською качкою). Це є бройлерна качка виведена у Франції. Ідеально підходить як для інтенсивної відгодівлі (в курниках), так і відгодівлі в домашніх умовах. Для продажу ми пропонуємо новітню 149 лінію качки (з чорними цятками на голові і тулубі). Протягом 3-ьох місяців відгодівлі качка досягає ваги приблизно до 7 кг, що при потужності бойні 77% дає приблизно 5,5 кг м’яса. Вона характеризується:
• високим здоров’ям і легкою адаптацією до жорстких умов навколишнього середовища,
• високими темпами росту і хорошим використанням корму,
• хорошою мускулатурою та м’ясом із низьким вмістом жирів і високим вмістом білка.
Гарантуємо практично 100% виживання у кінцевого клієнта. Це пов’язано зі спеціальною технологією транспортування, яке не триває довше, ніж 24 години. Одноденні пташенята качок перевозимо із Франції на наші ферми в Польщі, де вони акліматизуються після транспортування 4 дні. Протягом цього часу вони відповідно годуються та відпоюються, що призводить до збільшення імунітету. Після цього періоду, уже чотирьохдобові каченята перевозяться на нашу ферму в Україні, де протягом наступних 2 днів вони правильно годуються та відпоюються, і тільки після цього періоду ми починаємо їх продавати.

4. Для постійних клієнтів ми надаємо всю необхідну допомогу і зоотехнічно – ветеринарні поради.

З усіх питань просимо звертатись.

Телефон

Коментувати